Contacte

Oficina central

Avda de la Granvia, 179
08908 Hospitalet de Llobregat (Barcelona)
Tel: +34 93 261 63 33 - Fax +34 93 261 63 38

Contacto comercial: comercial@europerfil.com
Contacto técnico: tecnico@europerfil.com
Exportación: export@europerfil.com

Fàbrica

Avda. Vall d'Aran, s/n
Polígono Industrial de Cervera
25200 Cervera (Lleida)
Tel.+34 973 53 20 26

Exportació

Contacte: Josep Roca
Email: josep.roca@europerfil.com
Tel: +34 607 721 905

Prescripció

Barcelona (provióncia), Girona, Aragó i Nord

Contacte: Lluis Paguera
Email: lluis.paguera@europerfil.com
Tel: +34 617 439 871

Barcelona (capital), Lleida i Tarragona

Contacte: Judit Peralta
Email: judit.peralta@europerfil.com
Tel: +34 646 353 440

Centre, Sud i EUROHABITAT

Contacte: Esther Castelló
Email: esther.castello@europerfil.com
Tel.: +34 659 548 232

Llevant

Contacte: Rafael Marcos
Email: rafael.marcos@europerfil.com
Tel.: +34 696 419 234

Delegacions Espanya

Catalunya i Aragó

Amador Navas
Email: amador.navas@europerfil.com
Tel: +34 670 299 353

Román Guerrero Lozano
Email: roman.guerrero@europerfil.com
Tel: +34 678 300 677

Nord

Joseba Arkotxa
Email: joseba.arkotxa@europerfil.com
Tel: +34 607 194 796

Centre

Joaquín de Blas
Email: jdeblas@europerfil.com
Tel: +34 670 299 349

Llevant

Rafael Marcos
Email: rafael.marcos@europerfil.com
Tel: +34 696 419 234

Sud

Antonio Lledó
Email: antonio.lledo@europerfil.com
Tel: +34 608 196 464

Envieu-nos un missatge

He llegit i accepto la política de protecció de dades.
Estic interessat/ada en rebre comunicacions sobre productes i serveis de l’empresa.